Podrobné hledání s mapou na ŽivéObce.cz

Kopaná

FK CHASAKO CHALOUPKY

SOBOTA 14.11.2015

CHALOUPKY – UNION CERHOVICE „B 2 : 1 (2 : 0) – tak to byl raketový útok na titul půlmistra!!! V 7. minutě a hned na to v 10. minutě se trefil KRÁL STŘELCŮ PETR VĚTROVSKÝ a to se soupeřem dost zacloumalo, protože po remíze s Drozdovem v minulém kole se chystal oloupit o body další družstvo z čela tabulky. Hra se vyrovnala, obrany byly pozorné a branka hostí v 85. minutě již nic nezměnila na tom, že prvně v historii kopané na Chaloupkách přezimují naši borci na prvním místě III.B třídy okresu Beroun. Nezbývá než moc a moc poblahopřát všem hráčům, co se zapojili do zápasů a popřát jim mnoho zdaru i v jarních bojích!!!

BĚŠTÍN – CHALOUPKY 1 : 2 (1 : 2) - PŘEPIŠTE DĚJINY, CHALOUPKY VEDOU TABULKU !!! Včerejší vítězství se nerodilo lehce, ale vzhledem k množství spálených šancí je zasloužené, kdyby byl poločas 1 : 5, nikdo by se nemohl divit. Do vedení nás poslal ve 20. minutě všudybyl Ondra Janda – 0 : 1. Domácí vyrovnali z jediné kloudné akce, se kterou se dostali k naší brance ve 28. minutě - 1 : 1. Naši tlačili, snažili se rozbít val osmi obránců a nakonec se to podařilo ve 42. minutě Petru Větrovskému – 1 : 2. Branka do kabin domácími neotřásla a začátek druhé půle jim patřil. Naši potom hru vyrovnali, zatlačili soupře, ale třetí gól jsme nedali. A tak se po skončení utkání Běštínem linul skandovaný chorál: TAK JSME PRVNÍ, NO A CO, NO A CO, NO A CÓÓÓ!!! Konkurenti z Drozdova totiž remizovali v Cerhovicích a museli vyklidit první místo v tabulce! SUPER, SUPER, SUPER, JEN TAK DÁL BORCI!

CHALOUPKY – RPETY 4 : 1 (2 : 1) dost očekávaný zápas, hosté mají mladé, běhavé mužstvo. Už ve 4. minutě Ondřej Janda s přehledem uklidil krásný Dandův centr do protipohybu brankáře – 1 : 0. Hosté hru otevřeli a útočili a stříleli ze všech pozic, což jim vyneslo ve 26. minutě vyrovnání na 1 : 1. Naši zaútočili, kopali roh a Martin Žalud hlavou dal na 2 : 1. Hosté opět útočili ze všech sil, ale Zděnda Márynka v brance čaroval a chytil minimálně 4 gólové rány. Po přestávce naši vystřídali, do útoku šel Pepa Palek a sehrál jeden z nejlepších zápasů v kariéře. Bojoval, nedal nic zadarmo. V 45. minutě se míče zmocnil Petr Větrovský, probil se do vápna a falšovanou střelou zmátl brankáře hostí, který si myslel, že to jde vedle a ono to skončilo v zadním koutě branky – 3 : 1. O minutu později fotbalový básník Petr Větrovský namazal do uličky Janu Dandovi, který svůj únik zakončil chladnokrevně brankáři hostů mezi nohy – 4 : 1. Utkání se potom již jenom dohrávalo, s přehledem a velmi dobře jej odpískal rozhodčí Knotek, který spravedlivě rozdával žluté karty na obě strany. Celé družstvo Chaloupek si zaslouží pochvalu za předvedený výkon, u hostů je div, že se propadli na poslední místo v tabulce, protože hrají rychlý a běhavý fotbal, jejich slabinou je brankář a malá produktivita v proměňování šancí.

SOBOTA 24.10.2015

LOCHOVICE – CHALOUPKY 2 : 4 (0 : 2) – dost vydřené body vezeme z Lochovic, kde je domácí půda hodně horká. V 60. minutě jsme vedli 0 : 4, ale za dvě minuty to bylo už 2:4 a dost se jiskřilo. Rozhodčí Kros už jistě odřídil řadu povedenějších zápasů a domácí pomezní vzteky zahodil praporek. Navíc domácí v 90. minutě neproměnili penaltu. Hlavně že jsou všichni zdraví!

SOBOTA 17.10.2015

CHALOUPKY – HOSTOMICE „B“ 7 : 0 (1 : 0) – tak to bylo posvícení!!! Naši hoši se skoro celý první poločas předbíhali v zahazování šancí, teprve ve 42. minutě Roman Sojka dal na 1 : 0. Potom ale ve druhém poločase hostům částečně došly síly a naše útoky se valily ze všech stran a skóre začalo nabývat na objemnosti. 3x se trefil Jan Danda, 2x Fanda Pichl (měl na noze hattrick, ale ze 3 metrů přestřelil branku) a jednu přidal odstřelovač Petr Větrovský. Hosté se ke konci už jen zoufale bránili, aby to nebyla potupná „desítka“!!! Tu potom točil spokojený prezident klubu svým chlapcům v restauraci ostošest a starosta přidal lahev dobroty na dobrou noc. V tabulce jsme třetí bod za druhým a je to zatím snová sezona!!! Hlavně nepostoupit!

NEDĚLE 11.10.2015

STAŠOV „B“ – CHALOUPKY 0 : 4 (0 : 2) – tak tohle jsme nečekali, domácí jsou doma velmi silní, ale zodpovědný výkon ve všech řadách a spolehlivý brankář znamenali jasné a přesvědčivé vítězství. Střelecky se opět zaskvěl Petr Větrovský, který vstřelil 3 branky (celkem již 17) a jasně vede tabulku střelců III. třídy. Dalším střelcem se asi stane Ondřej Janda, který dal již svou druhou branku. V tabulce jsme poskočili na krásné 3. místo.

SOBOTA 3.10.2015

CHALOUPKY – DOUBRAVAN ÚJEZD 4 : 0 (3 : 0) – bravo, bravo, bravo!!! Tak to byl super výkon, po kterém si asi hosté uvědomili, že pro body se k nám bude jezdit těžko. Zápas na ostří nože s výbornou rozhodčí Koldovou. Ve 3. minutě Ondřej Janda propálil vše, co mu stálo v cestě a v 9. minutě Jan Danda 2 : 0. Takový začátek by zacloumal s každým družstvem. Ve 38. minutě hostující Kyncl červená karta a v 39. minutě soupeře dorazil Petr Větrovský na 3 :0. Po přestávce na 4 : 0 zvýšil opět Jan Danda. V 80. minutě byl vyloučen náš hráč Ladislav Šíma a v 90. minutě jsme neproměnili penaltu Fandou Pichlem. Teď do Stašova, ten je doma velmi nebezpečný, takže uvidíme.

SOBOTA 26.9.2015

BŘEZOVÁ – CHALOUPKY 1 : 3 (0 : 1) – velice cenné vítězství na horké půdě ve Bzové. Začátek nám vyšel dokonale, v 9.minutě Petr „Voheň“ Reiser napřáhl z 20 metrů a vyhnal všechny pavouky z pravé šibenice - 0 : 1. Dál se útoky střídaly na obou stranách a tak skončil poločas. Po přestávce se prosadil nejlepší střelec soutěže Petr Větrovský a dvěma zásahy upravil na 0 : 3. Kosmetickou úpravu výsledku zaznamenali domácí v 78. minutě na 1 : 3. Je dobře, že minulý výprask družstvo hodilo za hlavu a zahrálo velmi dobře ve všech řadách. Teď nás čeká doma Doubravan Újezd, druhý z kandidátů na postup. Výkop je v sobotu ve 13.00 hodin. Přijďte fandit !

SOBOTA 19.9.2015

TJ DROZDOV – CHALOUPKY 8 : 1 (5 : 1) – tak první porážka v ročníku je tady a pořádně mastná. Domácí na nás vletěli jako uragán, v 8. minutě to bylo 2: 0, potom snížil Martin Žalud na 2 : 1 a potom se na nás valil jeden útok za druhým, domácí mladíci nás větrali jak peřiny na balkóně. Ke cti chlapců je potřeba napsat, že se o výsledek prali až do závěrečného hvizdu, ale domácí patří o třídu výše, za to jak nás zválcovali, si postup zaslouží. V tabulce nám patří zatím 4. místo ze 14 účastníků III.B třídy s deseti body. Další zápas hrajeme na hřišti ve Bzové s týmen Březové již od 13.30 hodin.

SOBOTA 12.9.

CHALOUPKY – PODLUHY 1 : 1 (0 :1) – je to zatím jízda, ani ve čtvrtém kole jsme nepoznali porážku, i když tentokrát jsme dva body ztratili. Hosté se ujali vedení v 35. minutě a tak skončil poločas. Byli jsme sice oslabeni o 4 hráče základu, ale ve druhém poločase jsme si vytvořili šance, trefili pumelenicí z dálky břevno a vyrovnali v 55. minutě hádejte kým – Petr Větrovský si připsal jedenáctý zářez do tohoto ročníku. Teď nás ovšem čeká favorit na postup největší - TJ DROZDOV, takže v sobotu uvidíme.

SOBOTA 5.9.2015

LIBOMYŠL – CHALOUPKY 2 : 5 ( 0 : 4 ) – tak to je nejlepší úvod sezóny za 20 let v historii kopané na Chaloupkách!! 3 zápasy – 3 vítězství při skóre 13 : 3, to je bomba! Domácí se pokusili vyrukovat s ofenzívou, ale naši borci v čele s hrajícím trenérem Větrovským nápor zachytili a těžce udeřili v prvním poločase, když čtyřmi brankami rozhodli zápas. Druhý poločas se domácí trochu vzpamatovali a hra se vyrovnala. Všech pět našich branek zaznamenal Petr Větrovský, který ve třech zápasech má na své pažbě již 10 zářezů a jasně vede tabulku střelců.

SOBOTA 29.8.2015

CHALOUPKY –FELBABKA 4 : 0 (3 : 0) – Hrající trenér Větrovský nahecoval své svěřence k útočnému fotbalu a už v 10. minutě šli naši chlapci do vedení brankou Hodka, který se trefil ještě jednou. Třetí branku vstřelil Sojka a čtvrtou přidal snajper Větrovský, který se s 5 brankami po dvou kolech ujal vedení v soutěži o krále střelců III.B třídy okresu Beroun. Felbabka si vypracovala jednu šanci, kterou skvěle kryl Márynka. Večerní zábava na uvítání zimy po lyžařských závodech se tak opravdu vydařila.

HORYMÍR NEUMĚTELY „B“ – CHALOUPKY 1 : 4 (1:1) – NO TAK TO JE PARÁDNÍ VSTUP!! Trenér Větrovský poskládal dobrou sestavu a sám šel příkladem. Vstřelil všechny 4 branky hostů a dovedl tým k výhře. Pochvalu zaslouží celé družstvo za bojovný a obětavý výkon. Příští zápas je doma v sobotu 29.8 od 14.00 hodin s družstvem Felbabky. Takže parádní pozvánka na zápas!

Cílem družstva je úspěšná reprezentace obce ve III.B třídě okresu Beroun. Novým hrajícím trenérem je Petr Větrovský. Tak mu popřejme hodně pevné nervy v celé sezoně 2015 -2016.

POZVÁNKA

Oddíl kopané pořádá dne 11. července 2015 další ročník memoriálu Miroslava Šlapáka v malé kopané pro zvaná družstva ve sportovním areálu Chaloupky v rámci oslav 20. výročí vzniku kopané na Chaloupkách. Začátek v 9.00 hodin. Od 19.00 hodin se uskuteční hudební produkce skupiny Separace spojená s přátelským posezením bývalých hráčů a návštěvníků ve sportovním areálu Chaloupky. Vstupné 100,- Kč, srdečně zvou pořadatelé.

SOBOTA 16.6.2015

VŠERADICE „B“ – CHALOUPKY 2 : 4 (1 : 1) - tak jsme sezonu zakončili vítězstvím nad sestupujícím mužstvem. Naše branky dali: Větrovský, Linhart, Reiser a Sojka. Získali jsme celkem 33 bodů, obsadili 9. místo se stejným počtem bodů jako osmá Březová. Dokopná se taky vydařila, takže i přes občasné nervy se sestavou se dá říci: „Zaplať pánbůh za ty dary!"

SOBOTA 6.6.2015

CHALOUPKY – HOSTOMICE „B“ 5 : 3 (2:1) – tak toto vítězství nám pojišťuje 9. místo v tabulce (ze 14týmů) před posledním kolem. Hrál se fotbal nahoru dolů a diváci se nenudili. Naše branky: Petr Větrovský 2x (král střelců III. třídy sezona 2014-2015), Danda Jan 2x a Hoskovec Václav. V posledním kole se jede do Všeradic a tam už o nic nejde, takže dokopná bude prima.

SOBOTA 30.5.2015

CERHOVICE „B“ – CHALOUPKY 7 : 1 (3 : 0) - tak domácí nás přejeli po všech stránkách, k tomu není co dodat. Rychlostně jsme nestíhali a domácí mladíci toho využili a dávali jednu branku za druhou. Ale zachráněni jsme a teď už jen soutěž v klidu a bez zranění dohrát.

SOBOTA 23.5.2015

CHALOUPKY – BĚŠTÍN 3 : 1 (1 : 0) – šancí jsme měli hodně, ale dát gól je dost problém. Nakonec se trefil 2x Větrovský a 1x Reiser. Záchrana je hotová, tak blahopřejeme !!

NEDĚLE 17.5.2015

BROUMY – CHALOUPKY 8 : 1 ( 4 : 0) – Tak to je druhá osmička, co naši borci dostali v jarních odvetách od kandidáta na postup. Jedinou branku vstřelil opět Větrovský, červenou kartu dostal Klufa, takže další zápas bude stát. Za týden hostíme Běštín, tak uvidíme.

CHALOUPKY – HORYMÍR NEUMĚTELY „B“ 7 : 1 (4 : 0) - „sedm kulí jako v Sarajevu“ si odvezli absolutně neškodní hosté a tímto výsledkem jsme se na 99% zachránili v soutěži už 5 kol před koncem. Střelecké kopačky obuli Roman Linhart (4x) a Petr Větrovský ( 3x), ale nutno pochválit všechny za bojovnost a přístup k utkání.

CHALOUPKY – FELBABKA 4 : 3 ( 3 : 2 ) – tak poprvé se na jaře bodovalo naplno ve veledůležitém zápase o záchranu. Vítězství je to doslova urvané v přestřelce se sousedem v tabulce a máme nyní 21 bodů a náskok 8 bodů na sestupové pozice. Střelecky se zaskvěl Petr Větrovský, dal 3 branky a jednu dal Petr „Voheň“ Reiser. Tento brankostroj je nejlepší pozvánkou na další zápas v sobotu 9.5.2015 od 14.00 hodin na hřiště v Komárově s Neumětely „B“.

LOCHOVICE – CHALOUPKY 1 : 1 (1 : 0) – tak konečně bylo v restauraci pokřikováno „Na body“ ! První vlašťovka na jaře přiletěla zásluhou Větrovského, který v 85. min vyrovnal. Oporou byl brankář Márynka. Ve středu 6.5.2015 nás čeká veledůležitá záchranářská bitva s Felbabkou od 17. 30 hod a ta hodně napoví o záchraně v soutěži !!

SOBOTA 25.4.2015

CHALOUPKY – BŘEZOVÁ 1 : 2 (1 : 0) – tak tady nám body utekly, měla to být alespoň remíza. Branku podle zápisu vstřelil Hejbal. Druhý poločas byl z naší strany zase všelijaký a hosté nakonec vítězství urvali pro sebe. Stínem jsou dvě červené karty (každé družstvo jednu). Soupeři za námi bodovali, tak se situace stala opět složitější, protože na jaře jsme bez bodu . Tak hoši budíček !!!

SOBOTA 18.4.2015

CHALOUPKY – RPETY 3 : 6 (0 : 4) – první poločas jsme silně prospali a to se nevyplatilo. Ve druhé půli už se hrál fotbal i s brankami z naší strany. 2x se trefil Roman Sojka a jednou Petr Větrovský. Tak body budou snad příště.

SOBOTA 4.4.2015

CHALOUPKY – FELBABKA – celé kolo zrušeno z rozhodnutí OFS Beroun

SOBOTA 11.4.2015

DOUBRAVAN ÚJEZD – CHALOUPKY 8 : 0 (4 : 0) – tak tady je asi veškerý komentář zbytečný, jedinou útěchou je, že prohráli i ostatní kandidáti sestupu a situace na konci tabulky se nezměnila. Držíme 10. místo s náskokem 7 bodů na posledního čtrnáctého. Tak hoši, hlavy vzhůru a do toho !!

SOBOTA 28.3.2015 PODLUHY – CHALOUPKY 2 : 1 (0 : 1) – porážka se čekala větší, ale hoši dobře vzdorovali. Branku vstřelil nováček v mužstvu Jan Danda. Teď hrajeme doma s Felbabkou a vzhledem k tomu, že družstva za námi v tabulce vyhrála, tak nám teče do bot. Takže hoši jedééém !!!!

SOBOTA 21.3. 2015

CHALOUPKY – PRASKOLESY 0 : 3 ( 0 : 2) - sešlo se 11 hráčů, takže porážka je celkem ucházející od týmu , který chce postoupit. Čekají nás zápasy s jinými týmy. Vzadu to bylo celkem dobré, ale dopředu jsme úplně bezzubí. Další zápas v Podluhách taky asi nemůžeme očekávat přísun bodů, protože to je taky kandidát postupu, takže hlavu vzhůru hoši.

PONDĚLÍ 17.11.2014 – dohrávka

BĚŠTÍN – CHALOUPKY 2 : 1 (1 : 1) - tak tady na ten bod asi bylo, utkání bylo vyrovnané a například Větrovský mohl dát 2 branky po krásných akcích, ale smůla je smůla. Domácí se chtěli poprat za každou cenu, zejména trochu dost retardovaně působil domácí hráč číslo 3, kterému od přírody nebylo do hlavy naděleno. Rozhodlo až vyloučení našeho stopera Šímy po souboji s domácím hráčem který do něj hrubě zajel a nedostal ani kartu. Šíma to řekl rozhodčímu dost tvrdě a šel ven. Rozhodčí svoji úlohu vůbec nezvládl a tak se kecalo, nadávalo a drobet hrál fotbal. Naši branku dal Pouček. Po podzimu máme tedy 17 bodů, v tabulce jsme na 9. místě a na posledního máme náskok 11 bodů, takže sestupové starosti by se nám měly vyhnout. Ale chtělo by to sehnat alespoň 2 – 3 mladší hráče. Tak hoši, držte se !!

SOBOTA 15.11.2014

CHALOUPKY – VŠERADICE „B“ 5 : 0 (1 : 0) – první branku jsme dali Větrovským už v 9. minutě a hosty jsme uzamkli na jejich polovině. Nevěděli jsme si rady s jejich tuhou obranou, a tak utkání připomínalo spíše házenou. Kroužili jsme okolo pokutového území a marně se snažili dostat do střelecké pozice. Po zranění hostující opory z obrany se ve druhém poločase přeci jen skóre pohnulo. Na 2 : 0 dal doraženou šmudlou Vašík Hoskovec a potom už dával branky jenom Petr Větrovský. Na 3 : 0 z penalty a další branky v 71. minutě a v 80. minutě. Celkový výsledek mohl být i vyšší, ale důležité bylo vítězství.

SOBOTA 8.11.2014

HOSTOMICE „B“ – CHALOUPKY 2 : 3 (1 : 2) - tak tohle vítězství přišlo jak na zavolanou. Střelecké kopačky obul Péťa Větrovský, který dal 3 branky. Ujali jsme se vedení 0 : 1, domácí vyrovnali, ale Větrovský do poločasu převážil výsledek na naši stranu. Ve druhém poločase přišlo vyrovnání, ale Větrovský svou třetí brankou rozhodl. Domácí se snažili vyrovnat, ale jedenáct hrdinů odolalo všem pokusům a veze si z Hostomic nečekané, ale o to víc důležité tři body. Teď porazit Všeradice „B“ a zima by mohla být velice klidná. Tak chlapci v sobotu držíme palce !!!

SOBOTA 1.11.2014

CHALOUPKY – CERHOVICE „B“ 2 : 3 ( 2 :2) - To se to zase nepovedlo. Vedli jsme 2 : 0 a pár šancí jsme ještě zavraždili. Hosté před poločasem vyrovnali a ve druhé půli nás přehrávali. Ještě že byl v brance výborný Márynka, který nejméně 5 jasných branek chytil. Nikdo nebyl na střídání a tak ke konci někteří šlapali vodu. Hoši, začíná boj o záchranu. Musíte se dát dohromady a v těch třech zápasech, co zbývají do přestávky, získat alespoň 5 bodů, aby zima byla klidná. Tak hlavu vzhůru a do toho!!!

SOBOTA 25.10.2014

BĚŠTÍN –CHALOUPKY – důležité utkání s konkurentem v boji o sestup odloženo pro nezpůsobilý terén..

SOBOTA 18.ŘÍJNA 2014

CHALOUPKY – BROUMY 3 : 3 ( 1 : 3 ) – vstup do utkání byl z říše snů, vedoucí tým tabulky dostal branku už ve druhé minutě od Linharta - 1 : 0. Potom však hosté ukázali, proč vedou tabulku, a do poločasu to bylo 1 : 3. Do druhé půle nastoupil do obrany Šíma a naši přidali. Hrál se fotbal nahoru dolů a návštěva kola se měla na co dívat. V poslední době výborně hrající Petr Janda snížil na 2 : 3 a když Větrovský vyrovnal na 3 : 3, zdálo se, že hosté budou poraženi. Jenže ti také ještě přidali a výborný Márynka v domácí brance musel vytáhnout dva parádní zákroky, aby uhájil remízu. S bodem byli spokojeni nakonec všichni a tak posvícení večer bylo veselé !!

NEDĚLE 12.10.2014

HORYMÍR NEUMĚTELY „B“ – CHALOUPKY 2 : 3 (1 : 1) – velmi cenné vítězství, ve 20. minutě Petr Janda dorazil centr Větrovského – 0 :1, ve 30. minutě Baštař si obhodil brankáře po úniku a byl sundán brankářem před pokutovým územím, následovala pouze žlutá karta!!!. Těsně před koncem poločasu domácí po závaru vyrovnali – 1 : 1. Druhý poločas jsme hráli z kopečka a začali tlačit. V 60. minutě Janda nacentroval, Větrovský prodloužil a Hoskovec dorazil - 1 : 2. A za pár minut bylo ještě veseleji. Sojka si postavil míč k trestnému kopu z 20 metrů a vymetl šibenici (gól měsíce) a 1 : 3. Domácí to ještě zkusili a snížili na 2 : 3. Ale naši hoši to už pohlídali. Děkujeme !!!!!

SOBOTA 4.10.2014

CHALOUPKY – LOCHOVICE 1 : 2 (0 : 2) – tak zmar pokračuje, ve 12. minutě jsme mohli držet vedení 2 : 0, ale to by se musel proměnit sólový nájezd a pokutový kop. Potom šel výkon dolů, hosté dali dvě branky, potom ještě nastřelili 2x tyč. Naši branku vstřelil Větrovský. Hoši, začíná boj, o sestup mezi osmým a čtrnáctým místem jsou pouze 4 body. Teď se jede na hřiště posledních Neumětel „B“, ale ty sestavu určitě našlapou, takže jsem pesimista. Uvidíme.

BŘEZOVÁ – CHALOUPKY 4 : 1 (3 : 0) – blamáž se stala skutkem, jak jsem předpovídal. Tragický výkon ve všech řadách, náš gól dal Roman Linhart. Tak body se urvou snad v sobotu proti Lochovicím. Více snahy a bojovnosti mládenci !!! Jinak se prales stane reálnou šancí !!

SOBOTA 20.9.2014

RPETY – CHALOUPKY 3 : 2 (1 : 2) – tak takhle zmastit druhou půli, to se může povést pouze nám. Po brankách Větrovského jsme vedli ve 30. minutě 2 : 0 a vše vypadalo na pohodu. Ale druhá půle se nepovedla, scházelo všechno od přesnosti po bojovnost a domácí to nakonec otočili. Nutno zapomenout a přichystat se na další zápas v sobotu ve Březové. Ta je zatím poslední bez bodu a tak doufám, že první neudělá s námi.

SOBOTA 13.9.2014

CHALOUPKY – DOUBRAVAN ÚJEZD 2 : 0 (1 : 0) - tak jsme bez 6 hráčů základní sestavy porazili favorita na postup a to je překvapení ! Naše branky dali krásnou střelou Linhart a ve druhé půli Baštař po hlavičce, když přeskočil brankáře a skóroval. Těch jedenáct statečných si zaslouží velikou pochvalu za perfektní výkon. V tabulce máme 7 bodů a jsme uprostřed tabulky celkem v klidu. To je ono !!

SOBOTA 6.9.2014

FELBABKA – CHALOUPKY 2 : 5 (1 : 3) - tak kdo přišel, nelitoval. Do soupeře jsme se zakousli a už ve druhé minutě výborně hrající Petr Janda utekl po levém křídle a jeho parádní technickou střelu brankář těžce vyškrábl na roh. Domácím jsme míč moc nepůjčovali a v 10. minutě jsme se radovali - 0 : 1. Ve dvacáté to bylo 0 : 2 a ve třicáté minutě 0 : 3. Potom se tempo zvolnilo a domácí nás zatlačili a vynutili si výhodu penalty - 1 : 3. To byl poločas. Ve druhém poločase na nás domácí vletěli a v 53. minutě snížili na 2 : 3. Naši se začali bát o výsledek a Márynka v brance musel 3x vytasit super zákrok. V 70. minutě jsme i my kopali penaltu, ale Sojka trefil jenom tyč. Pálili jsme šance jednu za druhou, zejména Baštař se překonával. V 85. minutě trenér Franta vystřídal Baštaře a poslal se do boje. V 86. minutě propadl centr za obranu domácích a Franta mazácky obstřelil domácího brankáře k tyči - 2 : 4 (Zlatá noha!!!). Domácí rozehráli, zaútočili a penalta. Jenže domácímu brankáři ji Márynka chytil!! Z protiútoku jsme uzavřeli skóre na 2 : 5. Výborně chytal Márynka, obránce Pavel Chvojka po pravé straně byl také výborný, na levé straně zálohy Petr Janda odehrál zápas v repre formě a v útoku Adam Baštař platil na domácí rychlostí. Naše branky: Baštař 2x, Linhart, Franta a Chvojka Pavel. Jen tak dál chlapci !!

SOBOTA 30.8.2014

CHALOUPKY - PODLUHY  1 : 4 (1 : 3) - tak tenhle zápas nás vrátil na zem, porážka s Podluhami zamrzí, zvlášť, když na jaře jsme je  doma porazili. Prohrávali jsme 0 : 1, Žalud vyrovnal na 1 : 1, ale do poločasu to bylo 1 : 3. Druhá půle se nesla v režii rozhodčího Palka, 3 červené a 10 žlutých karet mluví za sebe! Přitom to bylo utkání, které nijak nevybočovalo fauly z normálu. Po čtvrté brance byl oprávněně vyloučen Hoskovec a svůj mizerný výkon korunoval vyloučením po psycho-zkratu Větrovský. Teď se jede na Felbabku, která je zatím poslední a dostala 15 branek ve dvou zápasech. Tam když se nebude bodovat, začne být ouvej. Tak trenére, srovnej to, hlavu vzhůru a jedem pro body !!

SOBOTA 23.8.2014

PRASKOLESY - CHALOUPKY 2 : 2 (1 : 1) - tak s tím bodem se moc nepočítalo, protože soupeř sestoupil z okresního přeboru a chce zpátky. Domácí se ujali vedení 1 : 0, vyrovnal Petr "Voheň" Reiser bombou z penalty. Domácí tlačili, naši se snažili oplácet a tak se hrál na úvod sezony pěkný fotbal, který nekazil ani rozhodčí. Ve druhém poločase domácí z přímého kopu opět vedli, ale všudybyl Fanda Pichl vyrovnal a zařídil nám bod. Kdo toto utkání viděl, musel být spokojen.

SEZONA 2014 - 2015

Cílem je udržet III. třídu i pro další roky. Tak snad se to povede. Kádr zůstal celkem pohromadě a první zápasy to prověří a budeme chytřejší.

SEZONA 2013 - 14

Historicky první sezóna ve třetí třídě skončila záchranou, což je úspěch. Po podzimu by na naši záchranu nikdo nevsadil ani pětník. 8 bodů ze třinácti zápasů byla tragédie. Přes zimu přišli 2 velezkušení borci s divizními zkušenostmi a parta okolo nich se utužila. Nejvíce starostí měli ale prezident Fairaisl a náročný trenér Franta, na kterých stálo skoro všechno. Úkoly zvládli se ctí a díky tomu nám zůstala III. třída zachována. Poděkování zaslouží ale i všichni hráči, kteří zasáhli do zápasů, protože se snažili ze všech sil. 24 bodů za druhou polovinu je luxus, který nikdo v historii kopané na Chaloupkách nepamatuje a celkové 10. místo ze 14 účastníků III. třídy je nejlepší výsledek v historii kopané na Chaloupkách. Prezident by rád udržel kádr pohromadě a trochu omladil, tak uvidíme. Hodně zdaru !!!